Nga:

Selena Gomez këndon përkrah Hillsong Young & Free.

[boxes]

[box_1_3]

[icon_heading icon=”interview” classes=””][color]Nobody[/color][/icon_heading]

“Nobody’s gonna love me like you
Nobody, nobody ooh….

[/box_1_3]

[box_2_3_last]

[iframe_video type=”youtube” id=”9UFgtIly20A” width=”auto” height=”auto” autoplay=”0″]

[/box_2_3_last]

[/boxes]

Selena Gomez befasoi fansat që merrnin pjesë në koncertin e promovimit të albumit të ri të Hillsong Young & Free në Los Angeles. Këngëtarja dhe aktorja 23 vjeçare doli në skenë për të luajtur këngën e saj, “Nobody” (Askush). Selena Gomez është një artiste e kompletuar dhe shume te rinje jane fansa te saj duke e ndjekur atë kudo nëpër koncerte. Shume prej tyre ajo i gjeti dhe në promovimin e albumit të Hillsong Young & Free.
Pas publikimin të albumit të saj vitin e kaluar, Selena u tregoi fansave se kënga Nobody ishte për Perëndinë dhe tregon se si asgjë nuk mund të krahasohet me dashurinë e Jezusit. Përpara se të këndonte ajo tha:

“Mbrëmja e sotme është më shumë se një koncert, më shumë se performanca ime në këtë skenë. Kjo është një mbrëmje për një marrëdhënie më madhështore se çdo gjë tjetër. E kam shkruar këtë këngë për Atë që mban çdo gjë, dhe atëherë kur nuk mundem më.”

Ndani përshtypjet tuaja me ne

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Free!

REGJISTROHUNI