Lajmi Fundit
prev next

Emisioni
Prekja e Zotit

09:00 & 19:00

Prekja e Zotit me Dr. Charles Stanley

Ky program synon të pajis Kishën me lajmin e mirë të jezus krishtit përmes mësimit të Dr. Charles Stanley. Programi vjen tek ju të Shtunën & të Dielën në orën 9:00 dhe me ritransmetim në orën 19:00

Prekja e Zotit

https://radio-7.net/wp-content/uploads/2015/03/Nivo-Slider-Prekja-e-Zotit-1.jpghttps://radio-7.net/wp-content/uploads/2015/03/Nivo-Slider-Prekja-e-Zotit-2.jpghttps://radio-7.net/wp-content/uploads/2015/03/Nivo-Slider-Prekja-e-Zotit-3.jpg
 1. 1Dr. Charles Stanley - Privilegji i njohjes se Zotit 1
 2. 2Dr. Charles Stanley - Privilegji i njohjes se Zotit 2
 3. 3Dr. Charles Stanley - Nga armiqesia ne pajtim
 4. 4Dr. Charles Stanley - Krishtlindje 1
 5. 5Dr. Charles Stanley - Krishtlindje 2

Prekja e Zotit me Dr. Charles Stanley

Transmetohet dhe në TV 7, ditën e Hënë në orën 18:30 dhe 23:00

 

Dr.Charles Stanley YouTube Channel

Comments.

 1. majlinda manka

  April 30, 2015 (06:44) Reply

  JU FALENDEROJ PER KETE PROGRAM.KY PROGRAM ME KA NDIHMUAR SHUME TE GJTHE FAMILJEN TINE KEMI MESURA SHUME ,SI PSH:SI TE LUTEMI SI TE MENAXHOJME KOHEN SI TI PERDORIM DURATAT E FRYMES .PER MUA ISHIN JE BEKIM .ZOTI JU BEKOFTE JU DHE TE GJITHE ATA QE DEGJOJNE KETE PROGRAM .BEKIME.

  • Radio 7

   April 30, 2015 (12:04) Reply

   E dashur Majlinda,

   Te falenderojme qe na ndjek dhe qe programi Prekja e Zotit ka qene bekim per jeten tende.
   Sa mire qe dhe gjithe familja e degjon bashke me ty
   Mesazhi yt na ka inkurajuar,

   Te falenderojme dhe lutemi per bekimet e Zotit ne jeten tende
   Stafi i Radio 7

 2. Selvator

  May 17, 2015 (15:11) Reply

  Faleminderit per kete emision eshte me te vertet nje bekim per te gjithe degjuesit,Zoti ju bekofte.

 3. Ervini

  May 21, 2015 (23:28) Reply

  Faleminderit Radio 7, e ndjeke gjithmone kete Emision i cili me ka ndihmuare shume ne rritjen time ne besim, eshte vertet nje bekim per te gjithe degjuesit

 4. Vince

  December 10, 2015 (20:54) Reply

  Zoti ju bekofte!!

 5. majlinda

  February 12, 2016 (17:02) Reply

  Ky program eshte shume bekim per te gjitha moshat eshte ushqim qe nuk prishet por mbetet perjete .mua me pelqen shume dhe menyra e qarte se si ju e percillni cdo mesazh ,une lutem me zemer qe te kete sa me shume te shpetuar nepermjet degjimit vjen besimi ,le te mbushen oborret e Mbreteridse se Zotit plot me shpetuar .Kush është i urtë, t`u kushtojë kujdes këtyre gjërave. Kush ka mend le t`i kuptoje ato. Sepse rrugët e Zotit janë të drejta; të drejtët do të ecin nëpër to, por shkelësit do të rrëzohen.OSEA 14 ;9 . Zoti ju bekofte pafundesisht gjithe stafin tuaj /Majlinda

  • Jona Kumaraku

   February 17, 2016 (15:30) Reply

   Majlinda te falenderojme per mesazhin qe na ke derguar. Bashkohemi me lutjen tende dhe kjo eshte dhe deshira e zemres sone.
   Faleminderit qe na ndjek! Shpresojme qe programi dhe kjo faqe interneti te vazhdojne te jene inkurajim per ty. Jona

 6. Krenar

  May 7, 2017 (11:15) Reply

  Pershendetje. Mbreme pashe ne tv emisjonin per te dhjeten nga ch. Stanley. A mund ta gjej mp3 ne faqen tuaj. Bekime Krenari

 7. ERVIN

  January 13, 2018 (18:45) Reply

  Faleminderit Radio 7 per kete program te mrekullueshem.Ky programe ka ndikuare vertet shume ne jeten time ne besim

  • Radio 7

   January 19, 2018 (10:19) Reply

   Pershendetje Ervin! Sa kohe ke qe e ndjek kete program? A mund te na tregosh me shume per kete ndikim qe programi Prekja e Zotit ka pasur te ty? Do te ishte kenaqesi te mesonim me shume. Bekime nga stafi. 🙂

 8. Elvin Mucaj

  October 15, 2021 (19:00) Reply

  Faleminderit per punen e mbrekullueshme qe beni ne radio 7 une iu degjoj cdo dite.
  Jam shume i bekuar nga te gjitha emisionet qe transmetoni per te cilat do te doja ti kisha
  te shkruara apo te rregjistruara ne nje mjet te kohes (usb, hdd, ssd, dvd) vecanerisht
  te emisionet te Akil Pano per zbulesen.
  Ju lutem me jepni nje drejtim ku mundi ti gjej keto emisione.

  faleminderit dhe Zoti iu bekofte.

Leave a Reply.

* Your email address will not be published.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>