Lajmi Fundit
  prev next

  Emisioni
  Të lirë nga prangat

  08:00 & 20:00

  Të lirë nga prangat

  Histori të vërteta njerëzore transmetohen çdo fundjavë në Radio 7 përmes programit “Të lirë nga prangat”. Radiodrama, “Të lirë nga prangat” është një program që të rrëmben zemrën me histori siduese të jetëve të transformuara. Vjen tek ju të Dielën në orën 08:00 & 20:00 dhe me ritransmetim të Shtunën në të njëjtën orë.

  Të lirë nga prangat

  Comments.

  1. Anxhela

   February 3, 2016 (19:25) Reply

   Ky eshte programi im i preferuar ne radio 7 eshte vertet inkurajues dhe eshte vertet shum ndihmues me pelqen vertet shum dhe perkthimi dhe zerat e aktoreve jan vertete te duhurit me pelqen vertet sh ky program shum bekime and keepup with the gooď work:)

   • Jona Kumaraku

    February 5, 2016 (12:51) Reply

    Pershendetje Anxhela,
    Te falenderojme per komentin qe na ke derguar!
    Na inkurajon te degjojme qe programit te ka ndihmuar dhe te pelqen.
    Vazhdo te na ndjekesh
    Shume bekime per ty
    Jona

  2. Mirjana

   April 21, 2016 (18:11) Reply

   Një emision shumë i dashur për zemrën time, jam e gëzuar që është online 😀

  3. Klisten

   October 30, 2021 (20:17) Reply

   Zemra ime mbushet prot me keto deshmi

  Leave a Reply.

  * Your email address will not be published.
  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>