Lajmi Fundit
  prev next

  vrapPara disa ditësh një mikja ime po më kërkonte disa këngë që mund t’i dëgjonte me zë të lartë në palestër. Ndoshta dhe ju mund të keni filluar vrapin, ushtrimet aerobike, apo palestrën. Keni bërë shumë mirë dhe duam t’ju motivojmë edhe më shumë me disa hite pozitive energjike.

  Menduam të përgatisnim një listë me 20 këngë energjike, motivuese për ushtrimet tuaja fizike. Në Radio 7 do të dëgjoni dhe më shumë në programin STEP KRASH. Çdo të martë dhe të premte në orën 10:00 & 17:00, do të prezantojmë tek ju këngë energjike.

  1. Hillsong Young and Free – Alive

  2. Britt Nicole – Amazing Life

  3. Capital Kings – I feel so Alive

  4. Mandisa – Overcomer

  5. MercyMe – Shake

  6. Newsboys – I am Free

  7. Beckah Shae – Turbo Style

  8. Press Play – NY2LA

  9. Royal Tailor – Ready Set Go

  10. Rachael Lampa – My One and Only

  11. Plumb – Need You Now (Remix)

  12. David Dunn – Today Is Beautiful

  13. Shawn McDonald – We Are Brave

  14. Jamie Grace – Do Life Big

  15. Natalie Grant – Closer to Your Heart

  16. Michelle Williams – Say yes

  17. TobyMac – Me Without You

  18. Mary Mary – Sunday Morning

  19. Family Force 5 – BZRK

  20. David Thulin A million lifetimes

   

  Shpresa ime më e lartë
  Me ty, në çdo hap

  Comments.

  Currently there are no comments related to this article. You have a special honor to be the first commenter. Thanks!

  Leave a Reply.

  * Your email address will not be published.
  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>