Lajmi Fundit
  prev next

  Emisioni
  Krash

  10:00 & 17:00

  Çdo ditë nga e hëna në të premte transmetojmë këngët më të reja në muzikën e krishterë bashkëkohore. Në këtë program do të përjetoni energjinë e këngëve të krishtera dhe intervista e mesazhe inkurajimi me artistë të ndryshëm.

  Krash
  https://radio-7.net/wp-content/uploads/2015/02/Krash-Nivo-Slider-3-.jpghttps://radio-7.net/wp-content/uploads/2015/02/Krash-Nivo-Slider-1-.jpghttps://radio-7.net/wp-content/uploads/2015/02/Krash-Nivo-Slider-2-.jpg
  1. 1Promo Krash

  Postimet e Krash

  Fituesit dhe performancat e GMA Dove Award 2020

  Fituesit dhe performancat e GMA Dove Award 2020

  Gjatë një transmetimi ekskluziv mbarëbotëror në TBN u prezantuan fituesit e edicionit të 51-të GMA D…Lexo më shumë
  Unë këndoj akoma

  Unë këndoj akoma

  Në vitin 2018, Nico Battaglia përballet me një luftë të ashpër kundër një tumori që prek gjuhën e ti…Lexo më shumë
  Dritën Ndriço

  Dritën Ndriço

  I ftuar në programin “Krash”, në Radio 7 ditën e sotme ishte pastori Ermir Taja. Ai së fundmi ka sje…Lexo më shumë
  Beteja është e Zotit

  Beteja është e Zotit

  Artistja fituese e çmimeve Grammy dhe Dove, Rebecca St. James, rikthehet në muzikë pas një shkëp…Lexo më shumë

  Bekimi i Zotit qoftë mbi ty

  Bekimi i Zotit qoftë mbi ty

  “Bekimi” është një këngë frymëzuese që po inkurajon kishën në këtë kohë. Kënga që është krijuar …Lexo më shumë

  Comments.

  Currently there are no comments related to this article. You have a special honor to be the first commenter. Thanks!

  Leave a Reply.

  * Your email address will not be published.
  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>