Lajmi Fundit
prev next

Last 30 Posts.

 1. Meta: 25 prilli referendum popullor për të rivendosur rendin dhe shtetin e së drejtës
 2. BE, nuk ka rikthim të vizave për Maqedoninë e Veriut
 3. Vucic: Krenarë që jam kundërshtar i kreut të PD-së
 4. Kosova lehtësim të masave anticovid
 5. Ulet me sukses avioni i parë në aeroportin e ri të Shqipërisë
 6. Siria në prag të zgjedhjeve presidenciale
 7. Gjermania përkujtim për viktimat e koronavirusit
 8. Maqedonia e Veriut miraton paketën e pestë të ndihmës
 9. Vaksinimi në Kosovë, sipas Planit Shtetëror
 10. Manastirliu: Drita më afër se kurrë
 11. Si të reagojmë ndaj stuhive të jetës?
 12. 28 mijë e 310 euro gjenden në Hanin e Elezit
 13. Përfundon seanca për ish- ministren e Drejtësisë së Kosovës
 14. Kushi mirëpret ambasadorin e Izraelit në Tiranë
 15. Manastirliu: Janë vaksinuar më shumë se 200 mijë të moshuar
 16. Ministri i Shëndetësisë së Austrisë jep dorëheqjen
 17. Nis sot vaksinimi i shtëpive të kujdesit për të moshuarit në Kosovë
 18. Gërvalla i kundërpërgjigjet Nikola Selakovic
 19. Mills: Kosova dhe Serbia të rifillojnë dialogun
 20. Greqi, tërmet 5.2 Righter
 21. Banka e Shqipërisë vlerëson me 6.3% ndikimin negativ të pandemisë
 22. Si të jetosh në paqe me humbjen e pësuar . . .
 23. OBSH: Pandemia në një fazë kritike
 24. Brazili, gati skeletin për ndërtesën më të lartë në botë
 25. Vaksina “Johnson & Johnson” nis dërgesat drejt Europës
 26. Lajçak: Marrëveshja Kosovë-Serbi e realizueshme
 27. Mbahet sot mbledhja e Këshilli i Sigurimit për Kosovën
 28. Mbërrijnë dozat e tjera të vaksinave, në Shqipëri
 29. Qendra e SHBA-ve rikëshillon për transmetimin e COVID
 30. Shoqata e Gastronomëve në Kosovë, kundër masave

Archives by Month.

Archives by Subject.

Archives by Year.