Lajmi Fundit
prev next

Last 30 Posts.

 1. Franca masa të rrepta kundër virusit
 2. Shenja se Kievi zyrtar mund ta njohë Kosovën
 3. Ambasadorja Yuri Kim, thirrje Ramës dhe Bashës
 4. Hoti: Asociacioni nuk diskutohet është mbyllur
 5. Manastirliu: Kërkesat e mjekëve kërkojnë ekspertizë të brendshme dhe ndërkombëtare
 6. Revista “Forbes” ja pse duhet të vizitoni Kosovën
 7. Ministria e Mbrojtjes informacion zyrtar për tërmetin
 8. Angli, aplikacion për gjurmimin e kontakteve
 9. Vesel Krasniqi viziton pikën kufitare Jarinjë
 10. Mjekët protestë për kushte më të mira dhe rritje pagash
 11. BE, propozim për politikën e migrimit dhe azilit
 12. Alarm për bombë, përreth kullës Eiffel
 13. Votohen zv.ministrat e rinj të Qeverisë maqedonase
 14. Shtyhet për në 2 tetor mbledhja Shqipëri-Kosovë
 15. Një tërmet me magnitudë 4.6, lëkund Shqipërinë
 16. Moti sot, 24 shtator 2020
 17. Mijëra evropianë vdesin çdo vit nga mbidoza
 18. Betohet në fshehtësi Aleksandër Lukashenko
 19. Hapet në Kosovë, Java Evropiane e Sportit
 20. Konispol: Reshjet me breshër dëmtuan pemët frutore
 21. Arrestime dhe gjoba për shkelje në Kosovë
 22. Votohen në 1 tetor, ndryshimet e Kodit Zgjedhor
 23. Rifillimi i shkollës në kohë pandemie
 24. Anullohet ceremonia e dhënies së çmimeve “Nobel”
 25. Akulli në Arktik, në nivelin e tij më të ulët
 26. NASA, planifikon të dërgojë gruan e parë në Hënë
 27. Grenell: Marrëveshja e 4 shtatorit, nuk është vetëm fjalë në letër
 28. Mijëra aplikime për azil drejt BE, dy vitet e fundit
 29. Shtyhet për në tetor, samiti i Bashkimit Evropian
 30. Maqedonia e Veriut mund të vendosë masa të reja
X