Një tërmet me magnitudë 6.8 godet Turqinë Lindore

Lutuni për të gjithë në Turqi. Një tërmet me magnitudë 6.8 godet Turqinë Lindore. Në rrjetet sociale janë shpërndarë video të ndryshme që tregojnë pallate të shembura dhe

Lexoni më tej

Tërmet me epiqendër në Durrës

Një tjetër tërmet i fuqishëm ka goditur vendin. Lëkundjet ishin shumë të forta. Epiqendra ishte 10km nga Durrësi ku ka edhe dëmtime të shumta. Tërmeti ka shkaktuar panik

Lexoni më tej