Lajmi Fundit
prev next

Shqipëria pret të marrë këtë javë edhe 50 mijë doza të vaksinave ruse. Edi Rama, njoftoi se të hënën se autoritetet arritën marrëveshjen për të dërguar pakon e vaksinave ruse Sputnik V. “Ne do ta fitojmë këtë luftë me forcën e karakterit e të këmbënguljes sonë dhe do ta lëmë shpejt pas tunelin e pandemisë, ku drita e daljes sa vjen e zmadhohet”, ka thënë Rama në një postim në rrjetet sociale.

BE, apel Shqipërisë për zgjedhje të qeta më 25 prill
Rastet e reja me Covid, në SHBA kryesisht të rinj

Comments.

Currently there are no comments related to this article. You have a special honor to be the first commenter. Thanks!

Leave a Reply.

* Your email address will not be published.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>