Lajmi Fundit
prev next

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, nëpërmjet një postimi në Facebook ka bërë me dije se është hapur procesi i konsultimeve për hartimin e Strategjisë së Shëndetësisë 2030 me mjekë dhe pedagogë të QSUT, të shërbimeve Onkologji, Hematologji.  Manastirliu nënvizon se në tryezë janë hedhur sygjerime dhe propozime për zhvillimin e shërbimeve shëndetësore publike. S’ka kohë për pushim shkruan Manastirlliu.

3.940, raste aktime me Covid, në Kosovë
Gykata e Posaçme dënon me dy vite burg. Adriatik Llallën

Comments.

Currently there are no comments related to this article. You have a special honor to be the first commenter. Thanks!

Leave a Reply.

* Your email address will not be published.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>