Lajmi Fundit
prev next

august, 2018

This is a repeating event

15aug10:0012:00KrashKrash

Event Details

Çdo ditë nga e hëna në të premte transmetojmë këngët më të reja në muzikën e krishterë bashkëkohore. Në këtë program do të përjetoni energjinë e këngëve të krishtera dhe intervista e mesazhe inkurajimi me artistë të ndryshëm.

Time

(Wednesday) 10:00 - 12:00

Organizer

Comments.

Comments are closed.

X