Lajmi Fundit
prev next

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik  në Kosovë, bën të ditur se numri total i rasteve pozitive është 107.120 raste nga 582.797 persona të dyshimtë në virusin SARS-CoV-2 dhe 2.237 raste të vdekjes. Gjatë 24 orëve të fundit, janë shëruar 331 pacientë. Kurse numri i rasteve aktive është 3.940.

Osmani: Aksioni për konfiskimin e drogës në Lipjan, i shkëlqyeshëm i bashkëpunimit ndërkombëtar
Manastirliu, hapje të konsultimeve për hartimin e Strategjisë së Shëndetësisë 2030

Comments.

Currently there are no comments related to this article. You have a special honor to be the first commenter. Thanks!

Leave a Reply.

* Your email address will not be published.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>