Emisioni
Të lirë nga prangat

08:00 & 20:00

Të lirë nga prangat

Histori të vërteta njerëzore transmetohen çdo fundjavë në Radio 7 përmes programit “Të lirë nga prangat”. Radiodrama, “Të lirë nga prangat” është një program që të rrëmben zemrën me histori siduese të jetëve të transformuara. Vjen tek ju të Dielën në orën 08:00 & 20:00 dhe me ritransmetim të Shtunën në të njëjtën orë.

Të lirë nga prangat

Komente

 1. Anxhela

  February 3, 2016 (19:25) përgjigju

  Ky eshte programi im i preferuar ne radio 7 eshte vertet inkurajues dhe eshte vertet shum ndihmues me pelqen vertet shum dhe perkthimi dhe zerat e aktoreve jan vertete te duhurit me pelqen vertet sh ky program shum bekime and keepup with the gooď work:)

  • Jona Kumaraku

   February 5, 2016 (12:51) përgjigju

   Pershendetje Anxhela,
   Te falenderojme per komentin qe na ke derguar!
   Na inkurajon te degjojme qe programit te ka ndihmuar dhe te pelqen.
   Vazhdo te na ndjekesh
   Shume bekime per ty
   Jona

 2. Mirjana

  April 21, 2016 (18:11) përgjigju

  Një emision shumë i dashur për zemrën time, jam e gëzuar që është online 😀

Ju lutem, na shkruani nëse ky program ju ka ndihmuar.

* Adresa Jote e e-mailit do të mbahet sekret.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>