Emisioni
Prekja e Zotit

09:00 & 19:00

Prekja e Zotit me Dr. Charles Stanley

Ky program synon të pajis Kishën me lajmin e mirë të jezus krishtit përmes mësimit të Dr. Charles Stanley. Programi vjen tek ju të Shtunën & të Dielën në orën 9:00 dhe me ritransmetim në orën 19:00

Prekja e Zotit

Libra nga Dr.Charles Stanley

[yith_wc_productslider id=”8042″ z_index=””]

http://radio-7.net/wp-content/uploads/2015/03/Nivo-Slider-Prekja-e-Zotit-1.jpghttp://radio-7.net/wp-content/uploads/2015/03/Nivo-Slider-Prekja-e-Zotit-2.jpghttp://radio-7.net/wp-content/uploads/2015/03/Nivo-Slider-Prekja-e-Zotit-3.jpg
 1. 1Dr.Charles Stanley - Si ta pasojme besimin tone 1
 2. 2Dr.Charles Stanley - Si ta pasojme besimin tone 2
 3. 3Dr.Charles Stanley - I uritur dhe i etur per Perendine 1
 4. 4Dr.Charles Stanley - I uritur dhe i etur per Perendine 2
 5. 5Dr. Charles Stanley - Te kembengulesh ne lutje 1
 6. 6Dr. Charles Stanley - Te kembengulesh ne lutje 2

Prekja e Zotit me Dr. Charles Stanley

Transmetohet dhe në SHIJAK TV, ditën e dielë në orën 20:30

dhe me ritransmetim ditën e hënë në orën 18:30

Më poshtë do të shikoni programet e fundit të transmetuar në TV

Dr.Charles Stanley

Si t’ë shohim sprovat e jetës

Comments.

 1. majlinda manka

  April 30, 2015 (06:44) Reply

  JU FALENDEROJ PER KETE PROGRAM.KY PROGRAM ME KA NDIHMUAR SHUME TE GJTHE FAMILJEN TINE KEMI MESURA SHUME ,SI PSH:SI TE LUTEMI SI TE MENAXHOJME KOHEN SI TI PERDORIM DURATAT E FRYMES .PER MUA ISHIN JE BEKIM .ZOTI JU BEKOFTE JU DHE TE GJITHE ATA QE DEGJOJNE KETE PROGRAM .BEKIME.

  • Radio 7

   April 30, 2015 (12:04) Reply

   E dashur Majlinda,

   Te falenderojme qe na ndjek dhe qe programi Prekja e Zotit ka qene bekim per jeten tende.
   Sa mire qe dhe gjithe familja e degjon bashke me ty
   Mesazhi yt na ka inkurajuar,

   Te falenderojme dhe lutemi per bekimet e Zotit ne jeten tende
   Stafi i Radio 7

 2. Selvator

  May 17, 2015 (15:11) Reply

  Faleminderit per kete emision eshte me te vertet nje bekim per te gjithe degjuesit,Zoti ju bekofte.

 3. Ervini

  May 21, 2015 (23:28) Reply

  Faleminderit Radio 7, e ndjeke gjithmone kete Emision i cili me ka ndihmuare shume ne rritjen time ne besim, eshte vertet nje bekim per te gjithe degjuesit

 4. Vince

  December 10, 2015 (20:54) Reply

  Zoti ju bekofte!!

 5. majlinda

  February 12, 2016 (17:02) Reply

  Ky program eshte shume bekim per te gjitha moshat eshte ushqim qe nuk prishet por mbetet perjete .mua me pelqen shume dhe menyra e qarte se si ju e percillni cdo mesazh ,une lutem me zemer qe te kete sa me shume te shpetuar nepermjet degjimit vjen besimi ,le te mbushen oborret e Mbreteridse se Zotit plot me shpetuar .Kush është i urtë, t`u kushtojë kujdes këtyre gjërave. Kush ka mend le t`i kuptoje ato. Sepse rrugët e Zotit janë të drejta; të drejtët do të ecin nëpër to, por shkelësit do të rrëzohen.OSEA 14 ;9 . Zoti ju bekofte pafundesisht gjithe stafin tuaj /Majlinda

  • Jona Kumaraku

   February 17, 2016 (15:30) Reply

   Majlinda te falenderojme per mesazhin qe na ke derguar. Bashkohemi me lutjen tende dhe kjo eshte dhe deshira e zemres sone.
   Faleminderit qe na ndjek! Shpresojme qe programi dhe kjo faqe interneti te vazhdojne te jene inkurajim per ty. Jona

 6. Krenar

  May 7, 2017 (11:15) Reply

  Pershendetje. Mbreme pashe ne tv emisjonin per te dhjeten nga ch. Stanley. A mund ta gjej mp3 ne faqen tuaj. Bekime Krenari

Leave a Reply.

* Your email address will not be published.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>