Lajmi Fundit
prev next

Ministri i Shëndetësisë së Kosovës, Armend Zemaj, në mëngjesin e sotëm ka vizituar shkollën “Iliria” në Prishtinë në ditën e parë të fillimit të vitit të ri shkollor. Ai pa nga afër kushtet dhe masat anti-covid që mbahen në këtë fillim të ri të procesit mësimor. Dita e parë e shkollës është moment që reflekton rolin madhor që ka edukimi në shoqëri ndërsa rikthimi në bankat shkollore është i rëndësishëm dhe interes jetësor i të gjithëve. Urime për të gjithë nxënësit! Paçin një fillim të mbarë, shëndet, suksese, më shumë dije dhe rezultate pozitive! shkruan Zemaj, në Facebook.

Meta solidarizohet me mesazhin e Papa Françeskut
Veliaj letër çdo nxënësi në kryeqytet

Comments.

Currently there are no comments related to this article. You have a special honor to be the first commenter. Thanks!

Leave a Reply.

* Your email address will not be published.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

X